Сыр

(0)
45 грн.
Сир подається у розсолі у вигляді кульки. Моцарела має білий колір, волокнисту структуру та гладку поверхню. Смак дещо прісний, вершковий.
(0)
290 грн.
Сир подається у розсолі у вигляді кульки. Моцарела має білий колір, волокнисту структуру та гладку поверхню. Смак дещо прісний, вершковий. Сир виготовлений з незбираного коров'ячого молока підвищеної жирності, завдяки чому смакові якості дуже близькі до італійської моцарели, яка виготовляється з буйволинного молока.
(0)
180 грн.
Сир білого кольору із легким кремовим відтінком, без кірки, із кисломолочним запахом. Пустот зовсім небагато, та й ті, неправильної форми. По смаку нагадує молоду бринзу, оскільки має дещо солонуватий присмак. Сир ущільнений, але не надто твердий, дещо ламкий та нарізується гарними шматками. Під час споживання “рипить” на зубах
(0)
139 грн.
Сир подається у вигляді кульки. Структура еластична, пружня без сирних дірок та твердої сирної кірки. Має солодкувато-солений, вершковий смак. При стисканні не виділяє сировотку.
(0)
180 грн.

Сир чудово підходить до салату, адже він вже приправлений базиліком, за рахунок чого салат набуде більш яскравого смаку.

З сиром "Томат-Базилік" виходять неперевершені канапки, особливо з використанням помідорів.
(0)
180 грн.

Пікантний молодий сир з червоним болгарським перцем. Сир білого кольору із легким кремовим відтінком, без кірки, із кисломолочним запахом. Пустот зовсім небагато, та й ті, неправильної форми. По смаку нагадує молоду бринзу, оскільки має дещо солонуватий присмак. 

Сир чудово доповнить сирну тарілку, а також смакуватиме у канапці з м'ясом