Гранолы

(0)
110 грн. 130 грн. Вы экономите: 20 грн.
(0)
60 грн.
Гранола "Імунітет" - це той вид продукту, вживаючи який можна якісно укріпити своє здоров'я. Ягоди годжі, які містяться в цій гранолі, мають широкий спектр вітамінів, зокрема вітаміну С, що відчутно зміцнює імунітет та захищає від простудних захворювань. А льон золотистий, який теж є інгредієнтом, має виражену протиалергійну дію, пригнічує розмноження хвороботворних бактерій та вірусів, які активізуються у холодну і сиру погоду. Насіння соняшника, насіння гарбуза, родзинки, журавлина, смородина, апельсин і курага, які також входять до складу, забезпечують здорове функціонування організму людини надаючи усі необхідні елементи.
(0)
60 грн.
Гранола "Енергія" - це збалансоване поєднання інгредієнтів, що ідеально підійдуть на сніданок для людей, які ведуть активний спосіб життя та перебувають у постійному русі. Головною особливістю данної граноли є какао боби, які ефективно підвищують розумову та фізичну активність, а також є природнім антидеприсантом, що покращує настрій та попереджує розвиток депресії. Окрім цього до складу входять арахіс, кеш'ю, волоський горіх, мигдаль, фундук, родзинки та апельсин, які усі разом напонюють організм усіма необхідними вітамінами та мікроелементами.
(0)
60 грн.
Гранола "Фітнес" - це ідеальний сніданок для людей, які слідкують за своєю фігурою або прагнуть привести її до ладу. Гранола вівсяна разом з мигдальними та кокосовими пластівцями містять багато клітковини, яка налагоджує травлення та покращує метаболізм — і як настідок сприяє схудненню. У складі продукту є насіння чіа, яке також нормалізує процеси травлення, суттєво зменшує відчуття голоду, і містить велику кількісь корисних елементів, необхідних для підтримання організму в тонусі, таких як Омега-3, білок, залізо, калій тощо. А родзинки, журавлина, смородина та курага, що також містяться у гранолі, нададуть необхідні для людини вітаміни та мінетали.
(0)
110 грн. 130 грн. Вы экономите: 20 грн.
Сбалансированный шоколадный вкус темного какао и природная сладость сушеных бананов заряжают вас легкой энергией на целый день.
(0)
180 грн.

Состав:  овсяные хлопья, миндаль, семена подсолнечника и тыквенные, изюм, финики, клюква, кокосовая стружка, кубики кокоса, молочный шоколад, мед, яблочное пюре, кокосовое масло, соль гималайская, корица, специи. Без глютена.

Энергетическая ценность: 440 кКал, белки 12г, жиры 19г, углеводы 60г

Страна-производитель: Украина

(0)
180 грн.

Состав: овсяные хлопья, миндаль, фундук, кешью, грецкий орех, семена подсолнечника и тыквенные, изюм, финики, клюква, мед, яблочное пюре, масло гхи, соль гималайская, корица, специи. Без глютена.

Энергетическая ценность: 427 кКал, белки 12г, жиры 19г, углеводы 60г 

Страна-производитель: Украина

(0)
180 грн.
Состав: овсяные хлопья, грецкий орех, арахис, семена подсолнечника и тыквенные, изюм, финики, клюква, мед, яблочное пюре, какао, бельгийский шоколад, масло гхи, соль гималайская, корица, специи. Без глютена.

Энергетическая ценность: 430 кКал, белки 12г, жиры 19г, углеводы 56г 

Страна-производитель: Украина

(0)
110 грн. 130 грн. Вы экономите: 20 грн.
Ореховый взрыв гранолы точно поддержит вашу силу и энергию на полной зарядке до конца рабочего дня.
(0)
110 грн. 130 грн. Вы экономите: 20 грн.
Любители фруктов и сухофруктов будут в восторге от их обилия в граноле и получат заряд фруктовой бодрости на весь день.
(0)
210 грн.

Состав: зелёная гречка, грецкий орех, семена подсолнечника, тыквенные семена, изюм, финики, клюква, мёд, яблочное пюре, кэроб, сублимированные ягоды,  масло гхи, гималайская соль, корица, имбирь, специи.

Энергетическая ценность: 432 кКал, белки 13г, жиры 15г, углеводы 63г.

Страна-производитель: Украина

Гранола это невероятно популярный сухой завтрак, настоящий хит среди приверженцев здорового питания. В стандартный состав гранолы входит: овсяные хлопья, сухофрукты, орехи, мёд.

 

Польза гранолы очевидна, так как ингредиенты, из которых она состоит, - это самый настоящий кладезь витаминов и полезных веществ. При этом, она достаточно питательна. Употребив небольшое её количество, запас энергии пополняется надолго, при этом, входящие в состав хлопьев правильные углеводы, не откладываются в виде жировых отложений.

Здоровое питание может быть наслаждением!

Цена
грн.  –  грн.
  • 60грн.
  • 210грн.
Бренды