0 Ваша Корзина

33 причини, з яких варто приймати Годжі

У даній стати наведені 33 причини, згідно з якими, на думку відомого доктора Ела Мінделл (англ. Dr. EarlMindell), варто застосовувати Годжі щодня.

1. Істотне продовження тривалості життя за рахунок надійного захисту організму і тіла людини від передчасного старіння завдяки могутній антиоксидантній дії.

Кожен день мільярди клітин нашого тіла відчувають на собі згубний вплив вільних радикалів. Саме їх впливом і пояснюється прискорене старіння і руйнування життєво необхідних клітин тіла. До того ж їх руйнування здійснюється набагато швидше з заміщення новими клітинами. У той же самий час Годжі цілком заслужено вважається плодом і секретом довголіття. Вміщені в ньому антиоксиданти і різні полісахаридні молекули надійно захищають нас від раннього старіння, успішно нейтралізуючи збиток, що наноситься вільними радикалами в організмі.

2. Набуття додаткової енергії і життєвої сили, особливо, коли організм бореться з хворобами. 

Відповідно до сучасної класифікації Годжі належить до числа адаптогенів азіатського походження. Він сприяє підвищенню рівня стійкості та опірності організму до тлетворної дії негативних чинників. Плюс до того ж швидко і ефективно знімає відчуття втоми. Особливо Годжі корисний у процесі відновлення після якого-небудь серйозного захворювання. 

3. Годжі робить нас більш молодими і здоровими.

За допомогою людського гормону росту - пітуітарія HGH (англ. HumanGrowthHormone) - Годжі активно стимулює вироблення гормону молодості. HGHобладает цілим рядом достоїнств і переваг, серед яких значиться скорочення кількості жирових клітин, поліпшення нічного сну і пам'яті, прискорене одужання, посилення статевого потягу лібідо і більш свіжий, квітучий зовнішній вигляд.  

4. Підтримка нормального рівня кров'яного тиску в організмі.

В даний час приблизно 25% дорослого населення США відчуває дискомфорт від гіпертонії - високого кров'яного тиску. Слід зазначити, що неконтрольована гіпертонія в кінцевому підсумку може стати причиною виникнення і розвитку різних серцево-судинних захворювань, а також виникнення перебоїв роботі нирок. Інший раз гіпертонію буває дуже складно виявити. Тому за нею закріпилося прізвисько «мовчазний вбивця». Згідно з результатами дослідження від 1998 року дію молекул полісахариду Годжі здатне запобігти виникненні та розвиток гіпертонії.   

5. Істотне зниження ризику виникнення ракових захворювань.

Рослина Годжі відноситься до числа тих небагатьох рослин на нашій планеті, які містять в собі достатню кількість антиракового мінералу під назвою Німеччин. Вміщені в ньому унікальні антиоксиданти і полісахариди здатне запобігти виникненню генетичних мутацій, що призводять до виникнення онкологічних захворювань. Багато вчених сходяться на думці, що Годжі є прекрасною добавкою до раціону для профілактики раку печінки - подібним чином посилюється захист цього органу та мінімізується канцерогенний вплив на неї одночасно. Це вкрай важливо з тієї простої причини, що печінка виступає в якості важливого детоксікантного органу в нашому організмі.     

6. Зниження рівня вмісту холестерину. 

Годжі містить в собі корисну речовину під назвою бета-ситостерол - ефективний помічник у боротьбі з зайвою кількістю холестерину. Антиоксиданти речовини своєчасно окислюють холестерол, а, значить, і запобігають утворенню бляшок в артеріальних судинах. Вміщені в Годжі флавоноїди допомагають тримати артерії відкритими і сприяють їх нормальному функціонуванню.   

7. Нормалізація рівня вмісту цукру на початкових етапах виникнення діабету у дорослих людей.

Протягом багатьох років у Китаї ягоди Годжі використовувалися для лікування цукрового діабету на початковому етапі у дорослих. В результаті проведених досліджень було достовірно встановлено, що полісахариди ягід ефективно приводять в нормальний баланс вміст цукру в крові і відповідну реакцію на інсулін. 

Крім того в них міститься бетаїн, за допомогою якого запобігається процес ожиріння печення і пошкодження кровоносних судин, інший раз спостережуваного у хворих на діабет.

8. Помітне поліпшення реакції на сексуальний стимул і лікування його розлади.

В азіатській медицині ягоди Годжі заслужено вважаються одним з кращих трав'яних сексуальних засобів тонізуючого характеру. З їх допомогою можна надати ефективну допомогу в розпалюванні сексуального бажання. Так, і донині існує стародавня китайська прислів'я, згідно з якою чоловікам, які від'їжджають далеко і надовго від своїх дружин і дітей, дається наступне повчання: «Хто їде на тисячі кілометрів від порога будинку, ні в якому разі не повинен споживати Годжі». Нещодавно проведені наукові дослідження довели прямий взаємозв'язок між споживанням ягід Годжі і збільшенням вмісту тестостерону в організмі - саме він відповідальний за посилення лібідо, як у чоловіків, так і у жінок.   

9. Допомога в боротьбі із зайвою вагою.

В ході одного з наукових досліджень в Азії страждають від ожиріння пацієнтам давали в їжу ягоди Годжі вранці і ввечері. Результати показали ефективність цього способу: переважна більшість пацієнтів скинули зайві кілограми. В іншому ж експерименті полісахариди ягід Годжі допомогли у зниженні ваги - при цьому помітно покращився перетворення їжі не в жирові клітини, а в енергію. 

10. Істотно полегшує головні болі і запаморочення при мігрені. 

У традиційній медицині Китаю запаморочення і викликала їх мігрень пояснювалися браком в нирках життєвої енергії Йін і функції янг. Годжі належить до числа рослин, які частіше за інших використовуються для нормалізації балансу Йін і Янг.

11. Усунення безсоння і поліпшення фортеці нічного сну.

Протягом досить довгого періоду часу ягоди Годжі використовуються в азіатській медицині для природного лікування безсоння і викликаних нею наслідків. У ході здійснених медичних досліджень, які проводилися з людьми пенсійного віку, було відзначено поліпшення якості сну у багатьох з них.

 ягода годжі

12. Поліпшення здоров'я очей і показників зору. 

Протягом багатьох століть на території Китаю ягоди Годжі використовувалися як лікування різних хвороб очей і корекції зору. Згідно з сучасними даними досліджень китайських вчених, Годжі сприяє скороченню загального періоду часу адаптації очей до слабкого освітлення. 

13. Зміцнення серця.

У ягодах Годжі в достатній кількості міститься речовині ціперон з ряду сескітерпенов - він позитивним чином впливає на роботу серцевого м'яза і нормалізує кров'яний тиск в організмі. Речовини антоціани надають підтримку міцності і цілісності коронарних артерій.    

14. Блокування надлишкового окислення ліпідів - одна з основних причин виникнення серцевих захворювань.

Вступ в реакцію холестрола та інших ліпідів крові в організмі людини є фатальним, оскільки призводить до утворення ліпідів, окислених пероксідально. Виникнення їх скупчень у крові з великою часткою ймовірності може призвести до розвитку серцево-судинних захворювань, серцевого нападу, атеросклерозу і навіть до внутрішнього крововиливу в мозок. Ягоди Годжі сприяють збільшенню рівня вмісту певних ензимів крові, які відповідають за гальмування процесу утворення цих самих ліпідів. 

15. Поліпшення імунітету.

Виникнення і розвиток захворювань в значній мірі є наслідком впливу супероксидних вільних радикалів. Їх вплив нейтралізується супероксид-дізмутазом ензиму SOD-у міру старіння організму людини його виробляється все менше і менше. Напруга і стрес в повсякденному житті негативно позначається у вигляді зниження здатності організму виробляти необхідну кількість SOD. Вченими достовірно встановлено, що споживання ягід Годжі майже на 40% підвищує рівень виділення ензиму SOD.

16. Поліпшення реакції імунітету - вироблення T-клітин?IL-2, IgA і IgG.  

Імунна система по праву вважається збройними силами людського організму.Згідно з результатами наукових досліджень, що проводилися протягом більше 40 років, було достовірно виявлено, що ягоди Годжі здійснюють регуляцію імунітету за допомогою приведення в порядок і управління багатьма життєво важливими функціями організму.Полісахариди Годжі надають стимулюючий ефект, і сприяють нормалізації діяльності імунних клітин різного роду - в тому числі T-клітин, Т-цітоксічних клітин, NK-клітин, а також усувають фактор некрозу пухлини альфа і імуноглобулінів IgG та IgA.   

17. Стрімке зростання здорових клітин після ракових захворювань. 

Пацієнти, які проходили медикаментозне лікування від раку із застосуванням ягід Годжі, відрізнялися реакцією, яка на 250% вище, ніж при звичайному медикаментозному лікуванні. Такі пацієнти випробували на собі дивовижний регрес у розвитку таких захворювань, як злоякісна меланома, карцинома клітин нирок, колоректальна карцинома, рак легенів, назофарингеального карцинома, а також злоякісний гідроторакс. До того ж загальна тривалість період ремісії у пацієнтів, які приймали ягоди Годжі, тривав набагато довше, ніж у тих пацієнтів, які цей лікарський засіб не приймали.  

18. Відновлення та реставрація ДНК - профілактик мутацій, які сприяють виникненню раку.

Безумовно, ДНК є найголовнішою хімічної конструкцією людського організму. Саме в ній записані всі риси, успадковані нами від предків. Вона забезпечує процес відтворення здорових копій мільйонів і мільйонів клітин в нашому тілі. Згубний вплив хімічних продуктів, забруднене довкілля, а також вільні радикали можуть заподіяти шкоду і навіть шкоду структурі ДНК. У свою чергу все це призводить до виникнення генетичних мутацій, онкологічних захворювань і летального результату. Вміщені в ягодах Годжі бетаїн і полісахариди сприяють реставрації та відновлення пошкоджених структур ДНК.    

19. Затримка в розвитку і росту пухлин.

Найважливішим цитокіном (тобто клітинним протеїном), який відповідає за відповідні протипухлинні реакції при онкологічних захворюваннях, є інтерлекуін IL-2. На території Китаю були проведені спеціальні дослідженні, згідно з результатами яких було виявлено, що полісахариди Годжі благотворно сприяють поліпшенню вироблення інтерлекуіна IL-2. На території США цей клітинний протеїн використовується з 1983 року в якості чинника підвищення стійкості імунітету при ракових захворюваннях і при лікуванні СНІДу. Крім того ягоди Годжі сприяють відмирання пухлинних клітин за допомогою процесу апоптозіс - він контролює процеси руйнування і рецікляціі клітин в організмі людини.     

20. Істотне зниження ефекту токсичності радіації та медичної хіміотерапії.

Споживання ягід Годжі посилює ефект опромінення при лікуванні раку легенів - на увазі цього застосовувалися знижені дози. Крім того було встановлено, що ягоди Годжі надійно захищають організм людини від шкідливого впливу радіації та хіміотерапії. 

21. Зміцнення крові за допомогою стимуляції вироблення червоних і білих кров'яних тілець, а також кров'яних пластинок. Лікування різних порушень в роботі кісткового мозку.

Ягоди Годжі в усьому світі використовуються в якості засобу, який зміцнює кров і омолоджує її складу в цілому. Навіть у людей похилого віку після прийому Годжі було відзначено омолодження складу крові. В ході одного їх досліджень було встановлено, що флавоноїди ягід виступали в ролі надійних захисників червоних тілець крові від згубного впливу вільних радикалів. У ході клінічних випробувань Годжі використовувалися також як засіб для лікування різних порушень роботи кісткового мозку. Зокрема ягоди давалися пацієнтам зі зниженим рівнем виробництва червоних і білих кров'яних тілець, а також кров'яних пластинок.  

22. Істотне полегшення підрахунку лімфоцитів.

Під терміном лімфоцити мається на увазі практично будь-яка група кров'яних клітин білого кольору, яка відіграє важливу роль для частини імунітету людини, яка адаптується. Та частина імунітету, яка адаптується, організовує захист у міру того, в загальну захист організму вторгаються чужорідні тіла. Ягоди Годжі сприяють збільшенню чисельності лімфоцитів, і, як наслідок, сприяють активації їх дії в момент, коли організм людини піддався масованій атаці. 

23. Активізація протизапальних ензимів.

За результатами 20-річних досліджень було встановлено, що при виникненні гострих і особливо хронічних запальних процесів, процес утворення супероксидних радикалів помітно перевищує швидкість утворення ензимів SOD, необхідних для їх нейтралізації та ліквідації. Ягоди Годжі відрізняються здатністю до відновлення ензимів SOD-їх важливість полягає в характерній протизапальної діяльності. 

24. Підтримка здорової роботи печінки та її детоксифікації.

Ягоди Годжі містять в собі галактоліпідів - речовина, яка надійно захищає і оберігає клітини печінки від згубного впливу навіть від вуглеводнів високохлорірованного типу.  

25. Мінімізація симптомів паузи в менструальному циклі. 

Слід зазначити, що традиційна китайська медицина пояснює багато симптоми менопаузи, як результат виникнення різних порушень в ниркової діяльності життєвої енергії Йін. Протягом досить довгого періоду часу ягоди Годжі заслужено вважаються кращим тонізуючим засобом Йін, яке необхідно переважно для відновлення гормонального балансу в організмі. 

26. Поліпшення запліднення. 

Ягоди Годжі успішно використовуються азіатськими медиками як ефективного засобу для лікування чоловічого і жіночого безпліддя. Годжі благотворно сприяє відновленню у жінок життєвої енергії Йін, яка і є самою сутністю процесу репродукції. У той же самий час полісахариди ягід Годжі зміцнюють клітини сперматозоїдів у чоловіків. Крім того вони зарекомендували себе як досить потужного інгібітора структурної деградації та відмирання тестікулярних клітин, пошкоджених в результаті стресових ситуацій.

27. Зміцнення м'язів і кісток.

Ягоди Годжі ефективно сприяють виробленню гормону людського росту HCH-саме він відповідає за багато функції збереження, відновлення і подальшого розвитку людського організму.Включає в себе виробництво гладкою м'язової маси і впровадження кальцію в тканині кісток і зубів.

28. Підтримка нормальної діяльності нирок.

У традиційній медицині Китаю нирки вважаються одним з найголовніших органів в організмі людини. На думку жителів Піднебесної вони управляють головним мозком та іншими внутрішніми органами. Здорове функціонування нирок є запорукою довгого і здорового життя людини. Ягоди Годжі справедливо вважаються прекрасним тонізуючим засобом, який ефективно впливає, як на Йін, так і на янг.   

29. Поліпшення пам'яті і здатності запам'ятовувати.

В Азії ягоди Годжі є тонізуючим природним засобом № 1. Містять в собі у великих кількостях бетаїн, який згодом трансформується в колін - речовина, яка сприяє загостренню пам'яті. 

30. Дієва допомога при сухому і хронічному кашлі. 

Травники Китаю використовують Годжі без будь-яких домішок або ж у поєднанні з іншими цілющими травами в якості ефективного засобу для полегшення кашлю та застуди.

31. Зняття стресу і тривожного стану.

Ягоди Годжі в якості адаптогена допомагають організму людини швидко пристосуватися і подолати стресові ситуації. Крім того сприяють виділенню необхідної кількості енергії для підтримки самоконтролю за будь-яких життєвих ситуаціях.

32. Посилення почуття радості і позитивне світосприйняття.

В Азії переконані, що регулярне споживання ягід Годжі сприяє радісному настрою. Не випадково адже Годжі в Азії називаються ягодами щастя.

33.Покращення ослабленого травлення.

Протягом досить довгого періоду часу ягоди Годжі застосовується в якості лікарського засобу для лікування таких хвороб, як атрофічний гастрит, ослаблення, яке було викликано зниженою діяльністю клітин шлунка. Потрібно відзначити, що ягоди Годжі досить легко засвоюються організмом людини. Особливо, якщо вони приймаються у вигляді соку

Дивіться також:

Головні ефекти ягід годжі - ECO Ukraine

Годжі - еліксир молодості - ECO Ukraine

Продаж ягоди годжі тут ...

Комментарии

Новое сообщение