0 Ваша Корзина

Дар Тiбету

годжі

Речовина полісахарид - це складний за своєю конструкцією вуглевод, який є головним джерелом життєвої енергії для людського організму.

Полісахариди відрізняються значною активністю біологічного характеру, а саме:
- антибіотична
- противірусна
- протипухлинна
- антідотная.


Ці речовини надійно постачають плазму крові всіма необхідними білковими комплексами і ліпопротеїдами, сприяючи поліпшенню стану кровоносних судин. Полісахариди є незамінними помічниками в профілактиці різних недуг і захворювань. Зокрема вони корисні при хворобах травного тракту, цукровому діабеті, жовчо-і сечокам'яної хвороби, болях в апендициті, при атеросклерозі, пухлинної патології, при порушеннях обміну поживних речовин в організмі, виразкової хвороби шлунка та 12-палої кишки. Завдяки полисахаридам здійснюється стимуляція моторно-секреторної і евакуаторної функції кишечника, усунення з організму токсичних речовин і компонентів, продуктів розпаду корисних речовин, холестерину, радіонуклідів та важких металів. Зважаючи на той факт, що полісахариди є ідеальною їжею для сапрофітної мікрофлори кишечника, вони підтримують її оптимальний склад і стійкість до впливу зовнішніх негативних чинників. При цьому порушення кишкової мікрофлори можуть спричинити виникнення і розвиток тих чи інших захворювань, істотне зниження імунітету і різке збільшення ризику виникнення та подальшого розвитку онкологічної патології.

ягоди godzhi


У ягодах Годжі вчені виявили 4 незамінні для людського організму полісахариди, яких більше немає ні в якому іншому продукті харчування - йдеться про LBP-1, LBP-2, LBP-3, LBP-4.


Годжі справедливо вважаються справжнім дивом, яке було подаровано природою людині. Це - невичерпне джерело здоров'я, життєвої енергії та довголіття. За допомогою цих ягід можна легко і просто омолодити кишечник без застосування сучасної процедури колонотерапії, що завдає шкоди мікрофлорі.  


Цілющий вплив полісахаридів Годжі виявляється в наступному:
1) Уповільнення процесу зростання пухлин.
2) Запобігання ракових захворювань.
3) Нейтралізація побічних ефектів променевої та хіміотерапії.
4) Нормалізація кров'яного тиску в організмі.
5) Підтримка оптимального рівня вмісту цукру в крові.
6) Боротьба з аутоімунними захворюваннями і недугами.
7) Ефективне протизапальну ліки.
8) Підвищення імунітету організму.
9) Зниження загального рівня вмісту ліпідів і холестерину в крові.
10) Збільшення абсорбції кальцію та його сполук.
11) підтримка оптимального складу і підживлення сапрофітовой мікрофлори кишечника.

цілюща ягода з Китаю

Дози прийому ягiд годжі - ЕКО Україна

Легенда про ягоди Годжі - ЕКО Україна

Ціни на годжі тут

Комментарии

Сообщения не найдены

Новое сообщение