0 Ваша Корзина

Дози прийому ягід Годжі

Скільки потрібно приймати сушених ягід Годжі при певних захворюваннях і недугах.

годжі


Алергія і псоріаз - щодня не менше 20-30 г.

Згідно з результатами дослідження, проведеного Пекінським медичним університетом в 1992 році, було достовірно встановлено, що ягоди Годжі істотно скорочують кількість різних антитіл, які є причиною алергічної реакції.Ці антитіла імовірно через механізми заохочення CD8 + T-клітин і регулюють цитокінів. Як наслідок, споживання ягід Годжі рекомендується при лікуванні псоріазу.  


Уповільнення процесу старіння організму - щодня не менше 20-30 г.

Що міститься в Годжі комплекс унікальних полісахаридів LBP благотворно сприяє посиленню секреції в організмі - мається на увазі збільшення вироблення гіпофізом головного мозку гормону росту, що сприяє загальному омолоджуванню організму людини. Крім того ягоди Годжі є прекрасним засобом для підвищення потенції і збільшення тривалості життя. У декількох групах літніх людей люди споживали ягоди Годжі 1 раз на день протягом 3-х тижнів. В результаті у 70% пацієнтів були відмічені вражаючі успіхи в плані зміцнення імунітету організму, помітно покращився апетит і нічний сон. 35% пацієнтів повідомили про відновлення колишніх сексуальних можливостей. Доктор Чжан - співробітник Пекінського медичного університету - у 1993 році активно вивчав ступінь впливу унікальних полісахаридів LBP в боротьбі з окислення перекисного характеру, що є в більшості випадків основною причиною ранньої смерті живих клітин. Їм були успішно здійснені вимірювання різних змін електричних параметрів мембран клітин після введення в них живих клітин розчину, в яких були присутні вільні радикали.Було відзначено, що згубний згубний вплив вільних радикалів на живі здорові клітини можна своєчасно запобігти і нейтралізувати завдяки прийому саме полісахаридів LBP.         

 
Артрит - щодня не менше 30 г.

Проведені в Китаї дослідження продемонстрували, що споживання ягід Годжі в середньому на 40% збільшує обсяги вироблення такого важливого протизапального ферменту, як супероксиддисмутази (СОД).


Досягнення нових результатів у спорті - щодня не менше 60 г.

Багаторічні наукові дослідження довели, що споживання полісахаридів LBP сприяє збільшенню витривалості і скорочення часу на адаптацію до випробовуваним фізичних навантажень, а також ефективно знімає відчуття втоми. У ягодах Годжі містяться значні запаси первинного палива для людського організму - йдеться про глікогені. Регулярне споживання ягід Годжі допомагає в швидкому відновленні життєвих і фізичних сил після занять спортом, усунуть больові відчуття в м'язах, а також видаляють скупчення молочної залози.

ягоди godzhi


Захворювання крові - щодня не менше 20 г.

Вміщені в ягодах Годжі полісахариди LBP благотворно сприяють зростанню корисних стовбурових клітин і збільшення кількості моноцитів в кістковому мозку. Останнім часом все частіше ягоди Годжі застосовуються в клінічних випробуваннях ліків, необхідних для лікування кісткового мозку при недостатньому виробленні еритроцитів, лейкоцитів і тромбоцитів.Також протягом 3-х років поспіль проводилися різні клінічно-лабораторні дослідження, метою яких було вивчення впливу Годжі на біохімічні, фізіологічні та імунні показники крові літніх пацієнтів. В результаті було виявлено, що споживання цього засобу сприяло помітному поліпшенню всіх параметрів крові в організмі.  

 
Профілактика онкологічних захворювань - щодня не менше 20 г.

Одним з головних клітинних білків-цитокінів заслужено вважається Інтерлейкін-2 (далі - IL-2). Саме він надає переважна вплив на процеси росту пухлини на різних стадіях ракового захворювання. Полісахариди деяких цілющих рослин сприяють збільшенню вироблення IL-2.Що стосується ягід Годжі, що містяться в них цитокіни IL-2 є найбільш активними. Про цю особливість в 1989 році вперше світу повідав пекінський Інститут фармакології та токсикології. За результатами інших досліджень, які також були проведені на території Китаю, було виявлено, що ягоди Годжі ефективно нейтралізують тлетворное вплив гена мутації, індукованого ТА98 і ТА100. Крім того багато вчених сходяться на думці, споживання ягід Годжі є прекрасним засобом для профілактики раку печінки, оскільки містяться в них речовини не тільки надійно захищають цей орган, але також і володіють яскраво вираженим протипухлинним ефектом. 

 
Лікування онкологічних захворювань і недуг - щодня не менше 40-60 г.

Згідно з результатами досліджень, проведених 2-м військовим медичним університетом в Шанхаї, було встановлено, що 79 пацієнтів з прогресуючим раком, які брали IL-2/LAK разом з ягодами Годжі, незабаром почали йти на поправку. Було встановлено, що у хворих відзначалася істотна регресія при злоякісній меланомі, раку нирок, товстої кишки, легенів і носоглотки. При цьому у пацієнтів, які не приймали Годжі, таких результатів не було не відзначено. З тих пір полісахариди ягід в Ките використовуються як ад'юнтатівной терапії при онкологічних захворюваннях. Плюс до того ж споживання Годжі сприяє підвищенню чутливості до променевої та хіміотерапії, підвищенню імунітету у хворих на рак.

 
Серцево-судинні захворювання - щодня не менше 30 г.

Поступове накопичення перекисів ліпідів у крові згодом з великою часткою ризику може призвести до серцево-судинних захворювань, атеросклерозу, інсульту й інфаркту міокарда. Споживання Годжі сприяє збільшенню вироблення ферментів СОД на 40% - вони дієво і ефективно протистоять накопиченню перекисів ліпідів.


Не інсулінозалежний цукровий діабет у дорослих - щодня не менше 20 г 2 рази на день.

На території Китаю ягоди Годжі застосовується як природного засобу для багаторічного лікування цукрового діабету. Завдяки речовинам і мікроелементам ягід відмічається відновлення балансу вмісту цукру та інсуліну в крові людини.  

цілюща ягода з Китаю


Розлади шлунково-кишкового тракту - щодня не менше 10 г перед прийомом їжі.

Монгольським інститутом народної медицини було встановлено, що ягоди Годжі є прекрасним засобом при лікуванні атрофічного гастриту - ця недуга визначається, як ослаблення процесу травлення, викликаного ослабленням діяльності шлунка.

 
Високий кров'яний тиск (гіпертонія) - щодня не менше 20 г.

У 1998 році в Китаї було встановлено позитивний ефект впливу полісахаридів LBP ягід Годжі на функції ендотелію. За результатами зроблених досліджень була відзначена позитивна роль впливу ягід на процес нормалізації кров'яного тиску.


Лікування безпліддя - щодня не менше 50 г протягом 4-х місяців.

Протягом досить довгого періоду часу азіатські лікарі використовують ягоди Годжі в якості ефективного засобу для лікування безпліддя, як у чоловіків, так і у жінок. За результатами сучасних досліджень була достовірно встановлена ​​високий рівень ефективності полісахаридів і мікроелементів, які містяться в Годжі.  


Забезпечення надійного захисту печінки - щодня не менше 10-20 г.

У 1999 році з ягід Годжі був виділений якісно новий цереброзидів.Нова речовина допомагає зберегти нормальний печінковий мітохондріальний рівень глутатіону. Тим самим істотно зменшується окислення ліпідів і пошкодження живих клітин.  


Боротьба із зайвою вагою - щодня не менше 20 г вранці і ввечері.

Ягоди Годжі успішно використовуються як ліки в боротьбі з ожирінням організму. Пацієнти-добровольці кожен ранок і вечір брали цілющі ягоди. Як результат, переважна більшість змогли знизити свою масу тіла. Було встановлено, що містяться в Годжі полісахариди сприяють перетворенню споживаної їжі в енергію і сприяють зниженні кількості жирових клітин і тканин в організмі людини.  


Лікування сексуальних розладів - щодня не менше 20-30 м.

Протягом багатьох століть китайські лікарі використовують ягоди Годжі в якості надійного і ефективного засобу для лікування імпотенції у чоловіків. Вміщені в них речовини сприяють помітному збільшенню чоловічих гормонів в крові пацієнта. Недарма в китайському фольклорі присутній прислів'я про те, що не варто споживати Годжі, будучи далеко від свого будинку і своєї благовірної дружини.   

Легенда про ягоди Годжі - ЕКО Україна

Goji Беррі: Корисні фрукти - ECO Ukraine

Комментарии

Сообщения не найдены

Новое сообщение