0 Ваша Корзина

Годжі - еліксир молодості

Ягоди Годжі - доступний усім без винятку еліксир молодості, перед яким відступають усі хвороби, а старість сповільнюється.

годжі


Мрією кожної розсудливої ​​людини є здорова, довга і неодмінно щасливе життя. Якщо раніше еліксир вічної молодості був невід'ємним атрибутом різних казок і легенд, то в даний час достовірно відомо, що ключ до довгої молодості і міцному здоров'ю таїться в антиоксидантах. Завдяки ним можна істотно збільшити тривалість життя і легко і просто впоратися з багатьма недугами і захворюваннями. Звичайно, про антиоксиданти знають багато хто з нас, але далеко не всім відомо їх вплив на здоров'я людини.  


Людський організм, за своєю, суттю є потужною міні-фабрикою різних хімічних реакцій і процесів, в яких головна роль відводиться кисню. Звичайно, все було б чудово, якби не чинили побічний ефект, який проявляється у вільних радикалах під назвою оксиданти.   


Що ж собою являють вільні радикали? - Насамперед, це агресивно провідні себе молекули, які були позбавлені електрона. У виду цього вони прагнуть відібрати цей самий бракуючий електрон у ще цілих молекул. У результаті таких процесів в організм починаються збої, активується процес старіння - як результат, виникають всі передумови для захворювань.   


Зрозуміло, матінкою-природою були передбачені кошти боротьби з вільними радикалами - йдеться саме про природні антиоксидантах. При цьому частина з них продукується нашим організмом. Втім, їх явно недостатньо. Споживання кожен день 1-й столової ложки ягід Годжі дозволяє надовго зберегти молодість шкіри і внутрішніх органів, а також ефективно очищає кров і печінку.  


Годжі відрізняються сильним антиоксидантним ефектом, оскільки в них містяться різні незамінні полісахариди - саме вони є ключовим елементом для підтримки квітучого стану шкірного покриву тіла людини. Крім усього іншого, ягоди Годжі у великих кількостях містять в собі такі природні антиоксиданти, як зеаксантин, каротиноїди, жирові кислоти Омега-3 і Омега-6, цільні олігоелементи (германій, залізо, кадмій, калій, кальцій, кобальт, магнезії, марганець, мідь, нікель, селен, фосфор, хром, цинк і багато інших), бета-ситостерол, амінокислоти, мінерали і цукри.

ягоди godzhi


За результатами ARS - Сільськогосподарського Бюро Дослідження США при Адміністрації харчових і лікарських продуктів (FDA) - було достовірно встановлено, що природні продукти, в яких міститься велика кількість антиоксидантів, є прекрасним засобом профілактики хвороб і уповільнення процесу старіння.  


Крім усього іншого цією організацією була розроблена спеціальна шкала ORAC, згідно з якою вимірювалося зміст усіх необхідних для організму людини антиоксидантів в тих чи інших продуктах харчування. Згідно з недавнім постанови Міністерства Охорони здоров'я США було настійно рекомендовано щодня приймати не менше 5 тисяч одиниць антиоксидантів по школі ORAC. Згодом проведені дослідження USDA підтвердили, що регулярне споживання продуктів з високим вмістом антиоксидантів зі школи ORAC сприяє суттєвому зменшенню ризику виникнення вікових захворювань і прогресуючих уражень головного мозку. Згідно все тією ж шкалою ORAC такі ягоди та фрукти, як лохина, журавлина, чорниця, гранат і багато інших оцінюються надзвичайно високо.  

 
Деякі культури, присутні в шкалі ORAC:
- банани - 200
- баклажан - 390
- кукурудза - 400
- цибуля - 450
- грейпфрут - 483
- ківі - 602
- вишня - 670
- болгарський перець - 710
- виноград - 739
- апельсин - 750
- буряк - 840
- шпинат - 1260
- полуниця - 1540
- ноні - 1556
- смородина - 2036
- гранат - 3307
- ягоди Годжі - 25300.

цілюща ягода з Китаю


У цій табличці вказано вміст корисних антиоксидантів в 100 г продукту.
В виду цього щодня для отримання необхідних 500 одиниць потрібно споживати в їжу приблизно 20 г цих чудодійних лікувальних ягід.

Дар Тібету - полісахариди - ЕКО Україна

Дози прийому ягід годжі - ЕКО Україна

Китайська ягода - продаж на цій сторінці

Комментарии

Сообщения не найдены

Новое сообщение