0 Ваша Корзина

Які речовини містяться в ягодах Годжі, які допомагають у боротьбі з раком?

Ягоди Годжі їх участь в терапії онкологічних захворювань.


Пацієнти з підозрою на рак або ж що вже проходять курс лікування від цієї хвороби широко використовують цілющі ягоди Годжі при комплексній терапії як допоміжний лікувального продукту. Так, численні наукові дослідження в Китаї, Монголії, Японії і Швейцарії довели ефективність цих ягід при лікуванні онкологічних захворювань. Справа в тому, що в них міститься біологічно засвоюваний мінерал германій, широко відомий завдяки своїм антиракових властивостей. Споживання цих ягід істотно підсилює процес вироблення в організмі людини речовин, які зупиняє розвиток хвороби, вбивають ракові клітини і звертають недуга назад - йдеться про гамма-інтерферону. Плюс до того ж в Годжі містяться різні сполуки, які блокують реплікацію ДНК в ракових клітин. Подібним чином ягоди Годжі використовуються як допоміжний засіб для лікування ракових захворювань, профілактики пухлин, а також з метою суттєвого зниження різних побічних ефектів, які виникають при променевої та хіміотерапії.   


Ягоди Годжі сприяють помітному поліпшенню реакції імунітету і додаткової виробленні T-клітин, IL-2, IgA і IgG.
Імунна система нашого організму є тією самою захисною силою, яка оберігає наше тіло і його окремі органи від згубного впливу ззовні.

ягода годжi


За результатами численних досліджень, що проводилися протягом останніх 40 років, було достовірно встановлено, що ягоди Годжі надають регулюючий ефект на імунітет за допомогою приведення в порядок і управління важливими захисними функціями нашого організму. У цих ягодах містяться різні полісахариди, які стимулюють і приводять у стан рівноваги діяльність клітин імунної системи різного роду, включаючи в цей список T-клітини, цитоксини, NK-клітини, лізоцими, зводять до мінімуму фактор некрозу пухлин альфа, а також імуноглобуліни IgA і IgG.  


Ягоди Годжі сприяють зростанню чисельності здорових клітин в процесі відновлення після онкологічних захворювань.
Пацієнти, що пройшли медикаментозне лікування разом із застосуванням ягід Годжі, рівень відповідної реакції на 250% вище, ніж у тих, хто приймав тільки лише медикаментозні препарати. Неодноразово відзначався дивовижний регрес в процесі розвитку злоякісної меланоми, карциноми клітин нирок, колоректальній карциноми, раку легенів, злоякісного гидроторакса, а також назофарингеальної карциноми. До того ж загальна тривалість періоду ремісії у пацієнтів, що приймали Годжі, була більше, ніж у тих, хто не використав ці цілющі ягоди.   
За допомогою ягід Годжі відновлюється і реставрується структура ДНК, тим самим попереджаючи мутації, які згодом могли б призвести до виникнення раку .  


З курсу шкільної біології відомо, що ДНК є найважливішою і найскладнішою хімічної конструкцією в людському організмі.У ній міститься інформація про наших предків, яка при необхідності сприяє точному відтворенню мільйонів і мільйонів здорових клітин.
Збиток структурі ДНК заподіює вплив різних хімічних продуктів, забруднення навколишнього середовища і вплив вільних радикалів. Це з великою часткою ймовірності може привести до утворення різних генетичних мутацій, онкологічних захворювань і навіть до летального результату. Вміщені в ягодах Годжі бетаїн і полісахаридні молекули здатні не тільки відреставрувати, але також і відновити пошкоджені ділянки ДНК.

цілюща ягода з Китаю

Ягоди Годжі ефективно затримують темпи зростання пухлин.


Одним з найважливіших клітинних протеїнів-цитокінів, який успішно протистоїть розвитку ракових захворювань, є інтерлекуін IL-2. У ході проведених китайськими вченими досліджень, що містяться в ягодах Годжі полісахариди сприяли поліпшенню вироблення IL-2. Необхідно відзначити, що, починаючи з 1983 року, на території США цитокин IL-2 використовується в якості помічника при лікуванні онкологічних захворювань та СНІДу. Крім усього іншого ягоди Годжі також характеризуються прекрасною здатністю провокувати прискорене відмирання пухлинних клітин за допомогою управління процесу апоптозіс - він відповідає за контроль над руйнуванням і рецікляціі клітин.


Ягоди Годжі ефективно знижують токсичну дію хіміотерапії та радіації на організм людини.


Згідно з даними, отриманими в результаті проведених наукових досліджень, було встановлено, що регулярне споживання ягід Годжі благотворно сприяє посиленню ефекту опромінення в процесі боротьби з раком легенів. У виду цього уявлялося можливим застосування кілька менших доз.Плюс до того ж було встановлено, що ягоди Годжі надійно захищають організм людини від побічних шкідливих впливів хіміотерапії та радіації.

33 причини, для прийому Годжі - ECO Ukraine

Головні ефекти ягід Годжі - ECO Ukraine

Плоди годжі продаються тут

Комментарии

Сообщения не найдены

Новое сообщение