0 Ваша Корзина

Користь насіння Chia

Користь насіння ЧіаРегулярний прийом в їжу насіння Чіа благотворно позначається на поступовому збільшенні фізичної витривалості і поліпшенні загального стану здоров'я організму.

Цей натуральний продукт у великих кількостях містить поліненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, потреба в яких організм людини відчуває протягом усіх етапів життя.

Важливість Омега-3 для нашого організму полягає в забезпеченні правильної роботі серцево-судинної системи. Також вона бере безпосередню участь в різних рухових, психічних і нервових процесах. Є невід'ємним компонентом мембран клітин, своєчасно запобігають утворенню тромбів, сприяє зниженню рівня вмісту холестерину, кров'яного тиску та цукру.

Чіа-культур
Протягом досить тривалого періоду часу головним джерелом жирних кислот Омена-3 вважався горезвісний риб'ячий жир. Потім були виявлені різні рослини, які також містять цей важливий для нашого організму компонент. Мова йде про насіння льону і конопель. Однак в Чіа цей показник помітно вище.

Слід зазначити, що насіння Чіа унікальні в своєму роді, оскільки володіють потужними гідрофільними властивостями - здатність накопичувати в собі значні обсяги води. У разі заливки насіння водою, через деякий час вони, як мінімум, в 2 рази збільшать свій обсяг. В результаті ми отримуємо в 2 рази більше смачної, цінною і неймовірно корисною для травної системи їжі. Зволожене насіння зволожують харчову грудку, і тим самим сприяють полегшенню проходження спожитої їжі через весь шлунково-кишковий тракт. Також доводиться в норму сольовий баланс, а кишечник максимально ефективно вбирає в себе різні поживні речовини.

ефект від насіння ЧіаЗниження ваги тіла, прискорене спалювання та поглинання жирових клітин і відкладень - прямий результат прийому в їжу насіння Чіа. Крім того завдяки низькому глікемічному індексв на довгий час усувається відчуття голоду і апетиту.

Насіння Чіа перед використанням замочуються у воді або в якій-небудь іншій рідини приблизно на 10 хвилин, в інший раз і на цілу ніч для того щоб мати можливість використовувати всі без винятку гідратаційні властивості. Насіння Чіа кращого всього використовувати в приготуванні різних традиційних страв, салатів, супів, соусів, каші і солодощів. 

 Читайте також:

Насіннєвий chia - Золото ацтеків

Купити насіння Чіа тут

 

Комментарии

Сообщения не найдены

Новое сообщение