0 Ваша Корзина

Купити ягоду годжі Харків, ціна. Китайська ягода goji до Харкова.

Купить Ягоди годжи →

 

Звоните: +38 098 153 88-33

Купити ягоду годжі в Харкові

Відомі в даний час червоного забарвлення ягоди Годжі зовсім недавно почали продаватися на національному ринку України, США та Європи. Однак, незважаючи на це, даний натуральний продукт в Азії здавна знайом місцевим жителям за рахунок своїх особливих цілющих і споживчих властивостей. Основним регіоном вирощування ягід Годжі є Гімалайські гори - зокрема з цим пов'язана значна кількість довгожителів, які проживають тут в даний момент. Більшість серед яких постійно додають Годжі в їжу.

Важливою характеристикою цієї китайської, а конкретніше - тибетської рослини, є унікальний набір різноманітних натуральних елементів, який робить Годжі не тільки смачними і корисними, але ще і чудодійними:

  • Налічуеться 21 необхідний мінеральний елемент - в т.ч. цинк, йод, залізо.
  • Має 18 амінокислот, багато з них вважаються вкрай потрібними для оптимальної життєдіяльності організму людини.
  • Вміст аскорбінової кислоти в ягодах в 500 разів більше в порівнянні з цитрусовими.
  • Кількість заліза в кілька разів вище, ніж в шпинаті.
  • Вітаміни групи В і вітамін Е.
  • Протеоглікани, більшість з яких не містяться більше ні в якому іншому продукті харчування. Маються на увазі протеоглікани групи LBP.

Тибетська ягода годжі Харків

Традиційна азіатська медицина пропонує вживати темно-червоні плоди в разі появи болю в спині, при цукровому діабеті і при проблемах із зором. Крім того їх застосування є корисним для вагітних, для поліпшення сну, в ролі дієвого заспокійливого засобу, для посилення функціональної активності головного та спинного мозку, нервової системи. До властивостей представленого натурального продукту також відносять і зниження рівня холестерину і цукру в крові, нормалізацію апетиту і ваги тіла, стабілізацію артеріального тиску, здатність омолодження клітин організму, загальне поліпшення роботи мозку і серця. Крім того Годжі для схуднення досить часто застосовують. Як результат в Україні в Харкові щорічно швидко росте число тих, хто бажає замовити цей дивовижно лікувально-профілактичний натуральний засіб. На щастя, ціна ягід вельми невисока для більшості жителів України.

На даний момент купити Годжі в Харкові просто в багатьох спеціальних магазинах, які продають різноманітні природні біологічно активні речовини. Однак найбільш кращим місцем, де купити цей засіб, як раніше залишається можливість купити цю продукцію в нашому онлайн-магазині. До уваги наших клієнтів ми продаємо натуральні ягоди, які були зібрані в Тибетських горах. Користь Годжі для людини, що існує в умовах великого міста, в середовищі постійних стресових ситуацій і дискомфорту вкрай неоціненна. Лікувально-профілактичний результат, оновлення окремих органів і організму в цілому, шкірного покриву. Це - тільки мала кількість причин, за якими багато жителів нашої країни замовляють Годжі яскраво-червоного кольору. Тим більше, що ціна цього продукту традиційно приємно дивує дешевизною.

Продаж ягоди годжі тут в Харкові

Також хочеться підкреслити, що перед тим як зважитися на придбання ягід Годжі для особистого застосування, вдумливо прочитайте опис протипоказань цього засобу, також варто по можливості проконсультуватися зі своїм лікарем. Так ви зможете уникнути можливості появи будь-яких негативних наслідків, які мінімальні, однак все-таки вірогідні. І все-таки, як би там не було, по закінченню невеликого відрізка часу ви відчуєте позитивний ефект від прийняття в їжу тибетських ягід.

Дивіться також:

Купити годжі можна тут

Продаж ягоди годжі у Херсоні

Продаж ягоди годжі у Хмельницькому

Комментарии

Сообщения не найдены

Новое сообщение