0 Ваша Корзина

Купити ягоду годжі Ужгород, ціна. Китайська ягода goji в Ужгороді.

Купить Ягоди годжи →

 

Звоните: +38 098 153 88-33

Купити ягоду годжі в Ужгороді

Поширені в даний час ягоди Годжі яскраво-червоного кольору зовсім недавно почали пропонуватися на національному ринку України, Європи та США. Але, незважаючи на це, даний натуральний продукт в азіатських країнах давно знайомий аборигенам за рахунок виняткових споживчих і цілющих властивостей. Головним районом вирощування ягід Годжі є Гімалайські гори - саме з цим пов'язано високе число довгожителів, які проживають тут. Багато серед них систематично приймають щодня Годжі в якості їжі.

Важливою особливістю цього китайського, точніше - тибетського продукту, вважається їх незвичайний комплекс різноманітних натуральних речовин, який робить плоди не тільки смачними і корисними, але ще й чудодійними:

  • 21 корисний мінерал - наприклад, йод, залізо, цинк.
  • Присутність 18 амінокарбонових кислот, багато з яких визнані вкрай важливими для нормальної життєдіяльності нашого організму.
  • Вміст вітаміну C в Годжі в 500 разів більше в порівнянні з плодами цитрусових.
  • Кількість заліза у багато разів більше порівнюючи зі шпинатом.
  • Вітаміни В2, В1, В6 і Е.
  • Полісахариди, багато з яких не виявлено ні в якому іншому продукті. Розмова йде про LBP-1, LBP-2, LBP-3, LBP-4.

Тибетська ягода годжі Ужгород

Народна азіатська медицина рекомендує вживати темно-червоні плоди в разі виникнення болю в хребті, при проблемах з очима і при діабеті. Крім цього їх застосування вважається бажаним для вагітних, в ролі ефективного заспокійливого засобу, для зміцнення функціональної активності спинного і головного мозку, для корекції сну. До властивостей цього природного продукту також відносять і стабілізацію артеріального тиску, здатність омолодити клітини організму, нормалізацію апетиту і ваги тіла, загальне поліпшення роботи мозку і серця, зниження рівня холестерину і цукру в крові. Крім того Годжі для схуднення дуже часто використовуються. Тому в Україні в Ужгороді щорічно стрімко зростає число тих, хто хоче замовити цей незвичайний лікувально-профілактичний натуральний засіб. Благо, що ціна товару вельми прийнятна для багатьох співгромадян.

На даний момент купити Годжі в Ужгороді можна в багатьох спеціалізованих магазинах, які продають різноманітні природні біологічно активні речовини. Однак найкращим рішенням, де купити представлений товар, залишається спосіб придбати ці ягоди в нашому онлайн-магазині. Для своїх покупців ми пропонуємо Годжі, зібрані на Тибеті. Користь Годжі для організму людини, що мешкає в обстановці міста, в оточенні нескінченних дискомфортів і стресових ситуацій вкрай важлива. Лікувально-профілактична дія, відновлення деяких тканин і організма в цілому, шкіри. Це - лише невелика кількіть причин, у зв'язку з якими багато жителів нашої країни купують Годжі насичено-червоного кольору. Враховуючи, що вартість цього продукту зазвичай приваблює своєю доступністю.

Продаж ягоди годжі тут в Ужгороді

На останок слід зазначити, що перш ніж зважитися на покупку Годжі для власних потреб, уважно прочитайте опис властивостей даного продукту, ще по можливості отримайте консультацію власного лікаря. Так ви зможете попередити можливість виникнення будь-яких побічних явищ, вони мінімальні, однак все-таки можливі. Проте, як би там не було, вже по закінченню нетривалого періоду часу ви відчуєте позитивний результат від прийняття всередину тибетських ягід.

Дивіться також:

Купити ягоду годжі в Києві можна за цим посиланням

Продаж ягоди годжі у Харкові

Продаж ягоди годжі у Херсоні

Комментарии

Сообщения не найдены

Новое сообщение