0 Ваша Корзина
HoneyHolic
Компанія HoneyHolic займається виробництвом та продажем крафтового крем-меду з ягодами та горіхами, а також високосортового меду з приватної пасіки. Має широкий асортимент смаків від солодких горіхових до яскраво ягідних, що задовольнить найвибагливішого покупця. Крем мед має насичений натуральний смак завдяки великій кількості справжніх сушених ягід та горіхів. Ми додаємо 10% сушених ягід, якщо це горіхи – то вони становлять 15 %. Ніяких есенцій, барвників, ароматизаторів та інших добавок. Це абсолютно натуральний продукт!  Зберігає ніжну консистенцію та не піддається подальшій кристалізації протягом року при кімнатній температурі.  Мед з приватної пасіки, разміщеної в екологічно чистій місцевості на берегах Десни в Коропському районі Чернігівської області. Еще
Manteca
Компанія, яка спеціалізується на виробництві натуральної арахісовоі пасти з різними смаками. Також бренд пропонує широкий вибір суперфудів та граноли. Manteca - це натуральна та корисна продукція, яка підійде як для дітей, так і для дорослих, як для спортсменів, так і просто для людей, які прагнуть правильно харчуватись. 
Sweet Granola
Компания Sweet Granola производит суперфуд - домашнюю гранолу. Наше отличие состоит в том, что это исключительно натуральный продукт, потому что это домашнее производство. В ней очень много орехов и сухофруктов - не менее 40% от общего объема! А также гранола не содержит глютен, консерванты, усилители вкуса и ГМО. Мы отправляем только свежую гранолу, не делая запасов, поэтому она всегда хрустящая и ароматная. Мы очень гордимся тем, что можем доносить частичку счастья через приготовление гранолы!